Підпиши договір з терапевтом – збережи своє здоров’я та час

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Підпиши договір з терапевтом – збережи своє здоров’я та час

Шановні викладачі та студенти університету! Просимо Вас найближчим часом укласти декларацію з лікарем-терапевтом, лікарем загальної практики-сімейної медицини Переяслав-Хмельницької центральної районної поліклініки.

Крім цього, просимо кураторів академічних груп провести роз’яснювальну роботу серед студентів, що фактично проживають в Переяславі-Хмельницькому, стосовно укладання декларації з лікарем-терапевтом, лікарем загальної практики-сімейної медицини у Переяслав-Хмельницькій центральній районній поліклініці, а не за домашньою адресою.

Рекомендуємо студентам, що хочуть отримувати медичні послуги в місті Переяславі-Хмельницькому розірвати договори за місцем проживання і підписати їх з місцевими лікарями.

Для укладання договору і викладачам і студентам потрібно мати при собі копії паспорта та ідентифікаційного коду.

У разі не укладання, поліклініка відмовить студенту у прийомі та видачі довідки, а викладачам – у прийомі та видачі лікарняного листа.

Із переліком лікарів, з якими можна підписати договір Ви можете ознайомитися нижче:

Перелік лікарів-терапевтів для договору