Відбувся легкоатлетичний крос, присвячений Дню працівників фізичної культури та пам’яті майстра спорту Миколи Тихоновича Данилка

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Відбувся легкоатлетичний крос, присвячений Дню працівників фізичної культури та пам’яті майстра спорту Миколи Тихоновича Данилка

19 вересня на стадіоні Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди відбувся легкоатлетичний крос, присвячений Дню працівників фізичної культури та вшануванню пам’яті викладача  вишу, майстра спорту СРСР із п’ятиборства Миколи Тихоновича Данилка. Метою змагань є: популяризація бігу серед студентів; виявлення кращих спортсменів для участі в обласних змаганнях.

Боротьба учасників за перемогу розгорнулася за активної підтримки вболівальників. Це зробило змагання цікавим та захоплюючим видовищем.

За традицією, ці змагання проводяться силами факультету фізичного виховання, але на бігові доріжки для участі в легкоатлетичному кросі виходять студенти з усіх факультетів університету. З вітальним словом до учасників змагань звернувся декан факультету фізичного виховання Віктор Куйбіда, побажавши учасникам вдалих стартів і перемог.

Після підняття прапору України та виконання Гімну розпочалися змагання. Дівчата мали подолати дистанцію 500 ме­трів, юнаки — 1000. За регламентом, студенти факультету фізичного виховання змагалися окремо.

Найкращий результат серед дівчат факультету фізичного виховання показала Анна Клітенко. Друге місце посіла Діана Чечко  і замкнула трійку лідерів – Інна Куріленко.  Серед юнаків факультету фізичного виховання на дистанції 1000 метрів перше місце посів – Максим Сушко, друге – Дмитро Керстенюк, на третьому місці – Роман Рижик.

У змаганнях з легкоатлетичного кросу серед дівчат неспортивного профілю перемогла студентка педагогічного факультету Тетяна Бовсунівська. Другою фінішувала – Тетяна Хомич, студентка цього ж факультету, третьою – студентка природничо-технологічного факультету Наталія Заболотня.  Серед юнаків упевнено переміг студент природничо-технологічного факультету Валентин Сацик. На другій сходинці опинився студент соціоісторичного факультету Дмитро Пудиш і на третій – Максим Чебан, студент фінансово-гуманітарного факультету.

За результатами командного заліку серед груп перше місце посіла група педагогічного факультету ПО-11, друге – ПО-21 (педагогічний факультет), третє – група ІОП-22 – соціоісторичний факультет.

У підсумку місця серед факультетів такі:

1 місце – педагогічний факультет;

2 місце – соціоісторичний факультет;

3 місце – філологічний факультет.

Спонсором змагань виступив профспілковий комітет університету. Усі переможці та призери отримали грамоти і грошові винагороди. Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо успіхів у навчанні та нових перемог на спортивній ниві.