Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Студентка університету здобула перемогу на чемпіонаті України з гирьового спорту

З 19 по 23 вересня 2018 року у місті Харків проходив чемпіонат України із гирьового спорту серед дорослих. У змаганнях приймали участь близько 200 спортсменів із 18 регіонів України. В черговий раз у змаганнях взяла участь і студентка фінансово-гуманітарного факультету Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди Оксана Стельмах (Панькевич). Спортсменка при власній вазі 55 кг, підняла гирю вагою 24 кг – 79 разів, виборовши почесне 2-ге місце. На жаль, Оксані не вистачило всього 2 бали до золота.

Так як, у квітні місяці цього року я стала чемпіонкою України серед юніорів, то виборола шанс представляти Україну на чемпіонаті світу. Ривок на помості вказав на всі недоліки, які буду намагатись виправити вже на наступних змаганнях – зазначила Оксана.

Зараз Оксана наполегливо буде готуватись до чемпіонату світу, який відбудеться 10-13 жовтня у м. Даугавпілс, Латвія.

Ольга Науменко

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” fgm_image_lightbox_size=”full” images=”9158″]