Університетські зустрічі: «Простір особистості – Володимир Заболотний»

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Університетські зустрічі: «Простір особистості – Володимир Заболотний»

У вівторок, 18 вересня 2018 року о 14:00 в читальному залі імені Григорія Сковороди університетської бібліотеки відбудеться лекторій-екскурсія «Простір особистості – Володимир Заболотний в наукових дослідженнях Людмили Набок».

Захід приурочено до 120-ої річниці від дня народження Володимира Заболотного. Лекторій проведе відомий переяславський історик, етнограф, краєзнавець та музеєзнавець Людмила Набок, а модеруватимуть зустріч директор бібліотеки університету Ольга Шкира та голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених університету (яке виступає співорганізатором зустрічі) Оксана Луцик.

Крім цього, кожен присутній зможе переглянути одноіменну виставку на ІІ поверсі ІІ корпусу університету.

Прес-служба університету