Студент університету − переможець Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Студент університету − переможець Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби!

31 липня в Римі були розіграні нагороди юніорського Чемпіонату Європи-2018 р. з класичної боротьби. ЗОЛОТИМ переможцем Чемпіонату Європи-2018 став студент третього курсу факультету фізичного виховання Олександр Грушин! У фіналі Він достроково здолав суперника з Білорусі, Максима Негоду з розгромним рахунком 11-3 (вагова категорія 63 кг).

Зауважимо, що Олександр Грушин має брата Сергія, також нашого студента, який на короткий термін зупинився за крок від медалі. Вітаємо й зичимо майбутніх перемог обидвом студентам, а тренеру Віктору Лозовому – повага і щира вдячність!

З повагою декан факультету,
професор Віктор Куйбіда