«Бронзовий вік» Призера Чемпіонату Європи!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > «Бронзовий вік» Призера Чемпіонату Європи!

На Чемпіонаті Європи з легкої атлетики (м. Берлін, 7-12.08.2018 р.) випускник факультету фізичного виховання Сергій Никифоров виборов бронзову медаль у стрибках в довжину. У фіналі Сергій показав найкращий результат  у третій спробі (8.13 м). Випускник університету йшов лідером після п’яти спроб, однак все ж поступився чемпіону − греку Мільтіаідісу Тентоглу і німцеві Фабіану Хейнле, який став другим тому, що вдруге за вечір стрибнув на 8.13 м.

Нагадаємо, що раніше на дистанції спортивної ходи на 50 км Україну та університет прославили Наші Марян Закальницький (золото) та Аліна Цвілій (срібло).

Перша бронзова медаль Чемпіонату Європи на ліву половинку грудей студента Никифорова лягла взимку 2017 р., а друга – на праву, вже випускника … улітку 2018 р.

Сергію, на державних іспитах Ви випромінювали величезну впевненість. Зміцнюйте її … до ЗОЛОТА залишилося лише «ПІВ БОТІНКА», якихось 12-13 см., наполегливо тренуйтесь і купіть Собі довші кросівки!

Найкращі побажання тренерам Валерію Тереньтійовичу та Наталії Миколаївні Гредуновим!