Актуальні вакансії для випускників та студентів педагогічного профілю

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Актуальні вакансії для випускників та студентів педагогічного профілю

– Олімпійський коледж імені Івана Піддубного (м. Київ) запрошує вчителів математики, інформатики, хімії, біології, іноземної (англійська) мови, вихователів.

Вимоги: педагогічна освіта (магістр, бакалавр), комунікабельність та ініціативність, готовність вчитися.

Переваги: офіційне працевлаштування (для випускників педагогічних вузів гарантована компенсація «підйомних»), повний соціальний пакет (оплачувані відпустки та лікарняні), зручний графік роботи, додаткове матеріальне заохочення.

– Управління освіти і науки Броварської міської ради Київської області пропонує працевлаштування у Броварських закладах освіти за такими спеціальностями: вчитель початкових класів, англійської мови, математики, інформатики, трудового навчання (хлопці), вихователь дошкільного навчального закладу.

Вимоги: готові розглянути кандидатури студентів випускних курсів або заочних відділень.

– Бориспільський НВК «Гімназія «Перспектива» запрошує до працевлаштування: двох вчителів початкових класів (класоводи у 3-й та 4-й класи), тижневе навантаження 20 годин; викладача предмету «Захист Вітчизни» (16,5 годин) та додатково предмету фізкультура; педагога-організатора (8 годинний робочий день).

Переваги: проїзд повністю компенсується за рахунок  міського бюджету.

За детальною інформацією звертайтеся в ауд. 100 (корпус № 1).