Підбито підсумки конкурсу художньої ілюстрації до творів Василя Сухомлинського

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Підбито підсумки конкурсу художньої ілюстрації до творів Василя Сухомлинського

22 травня 2018 року ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», кафедра мистецьких дисциплін і методик навчання педагогічного факультету проводили заключний етап Конкурсу художньої ілюстрації до творів В.О. Сухомлинського, що проходив в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «ПІДГОТОВКА ПЕДАГОГА ХХІ СТОЛІТТЯ КРІЗЬ ПРИЗМУ ІДЕЙ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО».

Роботи на конкурс представила талановита молодь художніх та загальноосвітніх шкіл м. Переяслав-Хмельницького та м. Богуслава, а також студенти університету.

Роботи були представлені у трьох вікових категоріях:

І категорія –  діти до 10 років;

ІІ категорія – 10-13 років,

ІІІ – 14-16 років.

Роботи конкурсантів із загальноосвітніх шкіл оцінювалися окремо від робіт учнів художніх шкіл.

Переможці конкурсу:

І категорія серед учнів ЗОШ

І місце – Бурчик Поліна (ЗОШ №2)

ІІ місце Грукач Єва (ЗОШ №2)

ІІ місце Іваненко Діана (ЗОШ №2)

ІІІ місце Галік Дар’я (ЗОШ №2)

Корнієнко Поліна отримала грамоту за участь та творчий підхід у композиційному вираженні теми конкурсу художньої ілюстрації до творів В.С. Сухомлинського.

ІІ категорія серед учнів ЗОШ

І місце отримала Близнюк Мирослава (ЗОШ №3)

ІІ місце – Соченко Анастасія (ЗОШ №3)

ІІ місце – Чубенко Віталіна (ЗОШ №3)

ІІІ місце – Бабренок Наталія (ЗОШ №3)

ІІІ місце – Карпенко Яна (ЗОШ №3)

І категорія серед учнів ДХШ

І місце отримала Палатна Евеліна

ІІ місце – Середа Марія

ІІ місце – Колос Катерина

ІІІ місце – Рой Лія

ІІ категорія серед учнів ДХШ

І місце отримала Гайдучок Злата

ІІ місце – Бондаренко Дмитро

ІІ місце – Булич Наталія

ІІІ місце – Нижник Катерина

ІІІ місце – Красовська Лілія

ІІІ місце – Левченко Юлія

Дорогань Дарина отримала грамоту за участь та творчий підхід у композиційному вираженні теми конкурсу

Герасименко Софія, Оганесян Лілія, Беззубець Ярослава отримали грамоти за участь та оригінальність кольорового рішення теми конкурсу

Дяченко Анастасія нагороджена грамотою за участь та яскраву авторську інтерпретацію теми конкурсу

ІІІ категорія серед учнів ДХШ

І місце отримала Ніколаєва Яна

ІІ місце – Марушевська Софія

ІІІ місце – Барабаш Павлина

Оголошення переможців, вручення грамот та подарунків відбувалося в конференц-залі ім. В. Сухомлинського.

Перегляд робіт конкурсантів було організовано у «Вітражній Алеї» (перехід між першим і другим корпусом університету).

Прес-служба педагогічного факультету

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”6482,6471,6479,6478,6481,6475,6474,6473,6472,6476,6477″]