Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Зголошуйтесь до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Психологія свідомості: теорія і практика наукових досліджень»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Психологія свідомості: теорія і практика наукових досліджень», що відбудеться 21 березня 2018 року. Матеріали необхідно надіслати до 1 березня.

За результатами конференції її матеріали будуть розміщені на сайті ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»: pc.uhsp.edu.ua (у вигляді програми конференції, електронного збірника тез та сертифікату учасника (21 березня 2018 р.).

Паперове видання збірнику матеріалів конференції з усіма кодами УДК, ББК,ISBN буде видано у квітні 2018 р.

Оргкомітет