17 червня  2016 року об 11.00 годині в залі засідань імені В.О.Сухомлинського відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради К 27.053.04.

Порядок денний:

1.Захист кандидатської дисертації Колесніченка Максима Валентиновича на тему «Феномен етнічності у зарубіжному науковому дискурсі: соціофілософська парадигма», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук за спеціальністю 09.00.03 – соціальна філософія та філософія історії.

Науковий керівник:

Євтух Володимир Борисовичдоктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України в.о. декана факультету соціально-психологічних наук та управління (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова МОН України)

Офіційні опоненти:

Степико Михайло Тимофійович, доктор філософських наук, професор, головний науковий співробітник відділу гуманітарної безпеки (Національний інститут стратегічних досліджень)

№ п/п

ПІБ здобувача, місце роботи, посада

Тема дисертації

Науковий керівник, науковий ступень вчене звання, місце роботи, посада

Вид дисертації, спеціальність

Дата, час і місце проведення захисту

Відомості про офіційних опонентів

1.