Афіляція ВНЗ
Середа, 14 лютого 2018 11:13

Студентка університету Тетяна Кравченко зайняла перше місце в юніорському чемпіонаті України

(0 votes)

6-7 лютого у Сумах відбувся юніорський чемпіонат України з легкої атлетики. В штовханні ядра серед юніорів, перше місце зайняла студентка першого курсу ДВНЗ «Переяслав-Хмельницького державного педагогічного  університету ім. Григорія Сковороди», жителька села Чирське –  Кравченко Тетяна. Спортсменка встановила свій особистий рекорд,  штофхнувши ядро (4 кг) на 15 метрів 25 см. За підсумками змагань були відібрані кандидати на участь в двох міжнародних матчевих зустрічах -24-25 лютого у Мінську Білорусь-Азербайджан-Латвія-Естонія-Іспанія-Ізраїль-Туреччина-Україна-Литва, а також 13 травня Ізраїль – Україна – Румунія – Кіпр в Ізраїлі.

До складу збірної України  ввійшла наша студентка Тетяна Кравченко. То ж побажаємо їй успіхів та нових перемог!

Read 134 times