Афіляція ВНЗ
Вівторок, 13 лютого 2018 19:26

Бібліотека вишу гостинно приймає школярів міста

(0 votes)

З 5 лютого на базі бібліотеки ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» проходять тематичні заходи для школярів-старшокласників по інтеграції в інформаційному просторі та заходи з питань профорієнтації і закріплення інтересу учнів до професії. Для старшокласників міських шкіл проходять екскурсії по відділах бібліотеки та бібліотечні уроки на тему «Електронні інформаційні ресурси бібліотеки», які проводять завідувач відділу обслуговування бібліотеки Лідія Губар та провідний бібліотекар Оксана Пєшкова. Також працівники бібліотеки знайомлять учнів з електронними каталогами та репозитарієм університету.  Кожен бажаючий може отримати річний абонемент на користування науковими фондами бібліотеки.

Психологічну експрес-гру «Я та моя майбутня професія» проводять з дітьми консультант психолого-медико-педагогічної служби університету Тетяна Кузьменко та доцент кафедри практичної психології Світлана Бєлякова.В ході гри кожен має можливість відкрити найкращі риси свого характеру та отримати пораду психолога.

Read 84 times