Афіляція ВНЗ
Вівторок, 13 лютого 2018 08:15

Визначили найсильніших рукоборців

Written by 
Rate this item
(0 votes)

10 лютого в актовому залі Переяслав-Хмельницькогоцентру профтехосвіти відбувся чемпіонат міста й району з армрестлінгу. 27 рукоборців, серед яких сім жінок, змагалися за звання найсильніших.

Вболівальники активно підтримували учасників турніру, особливо представниць прекрасної статі. Учениця ЦПТО Каріна Швидка (категорія до 65 кг) завоювала перші місця в боротьбі на ліву й праву руки, обійшовши двох суперниць.

Вікторія Царук, викладач кафедри спортивних дисциплін та туризму Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Г. Сковороди, з легкістю перемогла трьох конкуренток у боротьбі на ліву руку (категорія понад 65 кілограмів). Вона також тріумфувала в абсолютній ваговій категорії на праву руку. Другою тут стала студентка природничо-технологічного факультету педуніверситету Анна Скорик, третьою –  Каріна Швидка.

Значно вищою була конкуренція серед чоловіків. Житель міста Артур Костюк(категорія до 70 кг) виборов «золото» в боротьбі на праву руку. Явного лідера в групі не було, тож кожен поєдинок був захоплюючим і непередбачуваним.

У категорії до 80 кілограмів на праву руку переміг студент історичного факультету педуніверситету Микола Петров.  Він продемонстрував чудову форму, блискавично  «поклавши» на борцівському столі усіх суперників.

В абсолютній ваговій категорії на праву й ліву руки головні трофеї забрав  Микола Петров. Головна інтрига була в поєдинках за 2 і 3 місця.  У підсумку обидва «срібла» дісталися Віктору Сулимі, бронзові нагороди –  в студента педуніверситету Дмитра Васьківського.

Як зазначив Віктор Сулима, очільник Переяслав-Хмельницького філіалу Київського обласного осередку Федерації армспорту України, переможці турніру незабаром візьмуть участь  у чемпіонаті Київщини.

Інформацію надала Юлія Строчинська

 

Read 69 times

 

tempus 188x60 pedrpesacom баннер nodots   lWVYpU0C4wg  и т.д. 1