І Всеукраїнська науково-практична конференція "І.Я Франко: актуальні проблеми дослідження життя та творчості"
Вівторок, 10 жовтня 2017 07:34

ТРИ СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ – ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З УШУ

(0 votes)

У російському м. Казань завершився ХІVчемпіонат світу з УШУ (28.09.17 – 3.010.17 р.). За чемпіонські титули впродовж п'яти днів змагалися 508 атлетів із 60-ти країн. Україну представляли 9 спортсменів. Національна збірна України виборола 5 нагород (2 срібні медалі та 3 бронзові). Із них  3 медалі отримали студенти Нашого університету.

До складу призерів пробилися Майстри  спорту міжнародного класу: Людмила Темна – срібло в цзєньшу, Роман Рева – бронзу в дуйлянь. Ще одну бронзову нагороду в дуйлянь приніс команді Артем Суонг. Їх тренер – наш випускник, Заслужений майстер спорту Андрій Коваль.

Вітаємо! Так тримати!

Декан факультету фізичного виховання, професор Віктор Куйбіда