І Всеукраїнська науково-практична конференція "І.Я Франко: актуальні проблеми дослідження життя та творчості"
Понеділок, 02 жовтня 2017 07:23

Святе слово – вчитель!

(0 votes)

Щороку, у розпалі осені, ми відзначаємо чудове, світле та об’єднуюче свято – День працівників освіти – свято, яке відволікає нас від повсякденних клопотів та повертає у часи безтурботного дитинства. Кожен з теплом у душі згадує свою першу вчительку, класного керівника чи вчителя з улюбленого шкільного предмету, або ж майстра з виробничого навчання, чи ж то викладача, який колись прищепив любов і повагу до майбутньої професії. Цей день був і залишиться назавжди для кожного вчителя, викладача, сивочолого ветерана педагогічної праці, кожної родини радісним та всенародним святом.

Ми схиляємо голови перед мудрістю й жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу молодь пізнавати нове й пам’ятати про те, якого ми роду.

З нагоди свята, 28 вересня в актовій залі університету відбувся святковий концерт. Зі словами подяки за плідну працю на педагогічній ниві та з найкращими побажаннями до гостей свята звернулася замісник міського голови Валентина Губенко. До вітальних слів долучився проректор університету Валерій Хомич, побажавши працівникам міцного здоров’я, витримки, довгих і  щасливих років життя та поповнення на професійній ниві вагомими здобутками.

У цей святковий день не обійшлося без нагород. За високий професіоналізм, сумлінну творчу працю, відданість своїй справі, вагомий внесок у розвиток освіти  і виховання підростаючого покоління та з нагоди святкування Дня працівників освіти почесними грамотами були нагороджені кращі працівники університету.

Приємним сюрпризом для освітян та усіх гостей святкових урочистостей став виступ вихованців Переяслав-Хмельницької ЗОШ № 6, які подарували всім присутнім чудовий настрій, декламуючи привітання вчителям. Також глядачів розважали своїми  вокальними та хореографічними виступами Анна Петрова, Лілія Федіна, Валентина Шевчук, Анна Ляч, Ірина Лукашевич, Анастасія Бутенко, Андрій Іващенко, акробатично-хореографічної студії «Фантазія», під керівництвом нашої випускниці Тетяни Ковшун, хореографічна студія «Перлина» (керівник Ірина Марченко), хореографічна студія «Джерело» та інші.

Свято закінчилось на урочистій піднесеній ноті. І це було свято не лише вчителів, адже воно давно стало майже загальнонародним, тому що всі колись вчилися у школі. А хороший вчитель залишається в думках вихованця на все життя. Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує свою школу, наставників-вчителів.

Щиро вітаємо педагогів та студентів – майбутніх вчителів із професійним святом. Низький уклін Вам, учителям і наставникам за самовіддану працю, терпіння, вірність обраному шляху та непохитну віру в ідеали добра, правди й моральної краси.

Нехай усі мрії збуваються, а кожен день дарує тепло, молодість, натхнення на плідну працю.

Ольга  Науменко,

фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу