Вівторок, 06 березня 2018 12:45

Побачила світ монографія «Народні дитячі ігри міста Переяслава та його околиць кінця ХІХ – початку ХХ століття»

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Нещодавно побачила світ монографія «Народні дитячі ігри міста Переяслава та його околиць кінця ХІХ – початку ХХ століття» за загальною редакцією доктора історичних наук, Заслуженого працівника освіти України Віктора Куйбіди, кандидата наук з фізичного виховання і спорту Петра Коханця, кандидата наук з фізичного виховання і спорту Володимира Степаненка, кандидата історичних наук, старшого викладача кафедри спортивних ігор Юрія Кривенка, викладача спортивних ігор Романа Кривенка.         

У монографії висвітлено історично-етнічні, краєзнавчі, народознавчі, педагогічні й функціональні аспекти народних дитячих ігор міста Переяслава-Хмельницького та його околиць кінця ХІХ – початку ХХ століття. Запропоноване власне бачення функцій народних ігор в народній дидактиці, класифікацію, розглянуто можливості їх використання студентами спеціальностей «Фізичне виховання», «Географія та фізичне виховання», «Біологія та фізичне виховання».

Майбутні вчителі фізичного виховання можуть використати деякі народні ігри ХІХ століття околиць Переяслава на заняттях з навчальних дисциплін: «Історія розвитку спортивних ігор», «Теорія і методика спортивних ігор, «Історія педагогіки» та інші. Матеріали роботи будуть корисними  під час проведення табірних зборів з туризму і краєзнавства, літніх оздоровчих таборів та в поза навчальній діяльності. Аналіз краєзнавчих та історично-етнічних аспектів зазначеної проблеми дозволить  краще зрозуміти історію краю та культуру всього народу.

Монографія розрахована на науковців і фахівців галузі фізичного виховання та історії науки.

Ознайомитися із книгою можна в бібліотеці університету.

Редакція газети «Педагогічні обрії»

Read 207 times

 

tempus 188x60 pedrpesacom баннер nodots   lWVYpU0C4wg  и т.д. 1