Четвер, 04 січня 2018 13:51

Раптово пішла з життя декан фінансово-гуманітарного факультету Тетяна Максимівна Боголіб

(1 Vote)

Сумна новина сколихнула Переяслав-Хмельницький сьогодні вранці. На 58 році пішла з життя декан фінансово-гуманітарного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», український економіст, педагог,доктор економічних наук,заслужений працівник народної освіти України,академік Академії економічних наук України,кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеняТетяна Максимівна Боголіб.

За своє життя Тетяна Максимівна написала понад 250 наукових праць. Була на стажуванні в Оксфордському університеті, працювала у Краківському та Мюнхенському державних університетах. Вільно володіла англійською мовою.

Ректорат, профком, професорсько-викладацький склад, працівники та студенти Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди глибоко сумують із приводу раптової смерті Тетяни Максимівни  та висловлюють щирі співчуття рідним і близьким

Read 423 times