Понеділок, 13 листопада 2017 23:10

До університету завітав викладач із Польщі Матеуш Камьонка

(0 votes)

10 листопада до Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди завітав викладач, аcпірант Краківського педагогічного університету - Матеуш Камьонка.

Науковець відвідав навчальний заклад з метою проведення опитування-анкетування серед студентів щодо історико-політичної та соціально-економічної сфер життя молодого покоління.

Пан Матеуш, часто приїздить в Україну, відвідує різні ВНЗ для спілкування та обміну досвідом. В ході візиту польського колеги, актив Наукового товариства ПХДПУ імені Григорія Сковороди познайомився із шановним гостем та обговорив спільні і відмінні риси у вищій школі України та Польщі, а також можливу подальшу співпрацю між університетами.

Для ознайомлення міста Переяслава, голова Наукового товариства Оксана Луцик, запросила польського колегу для екскурсій у Музей Кобзарства, Меморіальний музей архітектора В. Г. Заболотного та Музей заповіту Т. Г. Шевченка.

Прес-служба Наукового товариства університету

Read 29 times