Середа, 11 жовтня 2017 12:59

VI Всеукраїнський історико-культурологічний форум «Сікорські читання»

(0 votes)

ПРЕС-РЕЛІЗ

VI Всеукраїнський історико-культурологічний форум

«Сікорські читання»

forum13 жовтня 2017 р. на базі Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбудеться VI Всеукраїнський історико-культурологічний форум «Сікорські читання». Захід присвячений 94-й річниці від дня народження Героя України та визначного музейного діяча Михайла Сікорського.

Форум є майданчиком на якому реалізуються творчі та наукові ініціативи в галузі історії та культури. У межах Форуму передбачено проведення тематичних заходів: наукові та культурно-мистецькі дійства, конференції, семінари, круглі столи, виставки, презентації, майстер-класи, творчі зустрічі тощо.

У межах заходу відбудеться П’ЯТЕ за ліком вручення Премії імені Героя України Михайла Сікорського Національної спілки краєзнавців України.

Початок роботи о 10 год.

(Уточнена програма заходів буде оприлюднена за тиждень до початку роботи форуму)

ІДЕЯ ТА МЕТА ФОРУМУ:

Вшанування подвижницького поступу відомого музейного діяча Героя України Михайла Івановича Сікорського; сприяння розвитку наукових та творчих ініціатив у сфері історичної науки, культури та мистецтва.

ЗАСНОВНИКИ ФОРУМУ:

ü  Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»;

ü  Громадська культурно-просвітницька організація «Переяславський скарб».

СПІВОРГАНІЗАТОРИ:

ü  Національна спілка краєзнавців України;

ü  Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав»

ПАРТНЕРИ:

Організації:

Громадська рада при Міністерстві культури України

Наукове товариство ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

Творче обєднання «Полотно»

Інформаційні партнери:

Всеукраїнський благодійний фонд «Журналістська ініціатива»

Державна телерадіокомпанія «Культура»

ТРК «Альта»

Громадсько-політична газета «Вісник Переяславщини»

Видавничий партнер: