Четвер, 07 вересня 2017 06:12

Колектив редакції «Педагогічні обрії» запрошує до співпраці!

(1 Vote)

Шановні друзі!

Колектив редакції «Педагогічні обрії» запрошує до співпраці викладачів, співробітників та студентів 1-6 курсів усіх факультетів Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди.

Чекаємо від вас заміток про події навчального, наукового, культурно-масового, спортивного життя ваших груп, факультету чи всього університету, а також авторських поезій чи прозових творів.

Приймаються також статті про цікавих особистостей університету (викладачів, співробітників і студентів). Матеріали бажано супроводжувати якісними фотознімками.

Замітка повинна містити:

1. Назву;

2. Повне ім’я та прізвище автора, назву групи, в якій навчається та факультету;

3. Точну дату та місце події;

4. Повні імена та прізвища організаторів заходу й тих, хто був у ньому задіяний.

Обсяг замітки – до одного аркуша формату А-4, набраної 14 шрифтом в Times New Roman.

Контактні дані:

Ауд. 100 (напроти кафе «Гурман»)

Моб. Тел.. 063-726-43-72 – Ольга Михайлівна

Бажаємо творчих успіхів!

Редакція газети «Педагогічні обрії»

Read 218 times