Четвер, 07 вересня 2017 06:11

Університет гостинно зустрів студентів із Данії і Туреччини

(0 votes)

Із 20 по 27 серпня на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди втретє було проведено міжнародний студентський україно-датський табір під гаслом «Демократія, права людини, різноманіття та інтернаціоналізація українського суспільства». Із дружнім візитом до Переяслав-Хмельницького вишуприбуло 11 студентів із Данії та 3 студентки із Туреччини. Серед них майбутні лікарі, політологи, мистецтвознавці, фізики, філософи.

Основними цілями табору було залучення студентів нашого університету та студентів з Данії і Туреччини до активної співпраці, зміцнення зв’язків між країнами, сприяння обміну досвідом між студентами під час проведення круглих столів, семінарів та тренінгів.  Однією з основних цілей було також вдосконалення та вивчення іноземних мов, проведення програм та проектів, які сприяли розвитку здібностей молоді.

Міжнародний відділ університету під керівництвом Оксани Ковтун організував для гостей круглі столи, семінари, диспути, культурні та оздоровчі заходи. Для налагодження дружньої атмосфери між студентами, було проведено різноманітні заходи, такі як екскурсії по місту, спільне проводження дозвілля, заняття спортом, відвідання різних психологічних тренінгів, які проводила психолог вишу Тетяна Кузьменко та мистецьких майстер-класів.Найбільший інтерес у гостей викликало обговорення таких тем, як «Демократизація, інтернаціоналізація та європеїзація Українського суспільства: майбутнє та перспективи», «Права людини та права молоді».

Також гості з Данії і Туреччини мали можливість здійснити подорож знаменитими музеями Переяслава-Хмельницького та побувати в Києво-Печерській Лаврі (м. Київ).

Перебування у таборі принесло учасникам море задоволення та нових, цікавих ідей для подальшої співпраці.

Прес-служба університету

Read 550 times