П'ятниця, 19 травня 2017 09:26

У «Битві гуртожитків» перемогу здобув гуртожиток №1

(0 votes)

Студенти Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди  вміють не лише гарно та старанно навчатися, а й з користю проводити позанавчальний час. Протягом місяця студенти гуртожитків №1 та №2 танцювали, співали, писали гуморески, готували костюми і проводили репетиції щовечора. Все це було для того, щоб отримати перемогу на конкурсі талантів «Битва гуртожитків», який відбувся 16 травня в актовій залі університету.

Назва «Битва гуртожитків» є символічною, адже ніякої битви насправді не відбувалося, а навпаки — між учасниками панувала дружня атмосфера. Кожен гуртожиток на високому рівні представляв свою майстерність.

А оцінювати виступи талантів випала нагода справедливому журі, до складу якого ввійшли: заступник голови профспілкового комітету вишу Михайло Бойко, викладач кафедри практичної психології  Алла Стеценко, новообрана голова студентської ради університету Ольга Молонова,старшийвикладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання Роман Мотузокта екс-голова Студентської радиВладислав Міранович.

Цього дня студенти гуртожитку №1 підготували різножанрову програму: запальний танок,  сольний танець у виконанні Олени Кідріченко, чарівні пісні від Інни Осипчук, поезію, яку продекламувала Дарія Весельська, а Ірина Рибалка зачарувала усіх своїми художніми вміннями, яка за декілька хвилин  намалювала портрет філософа – Григорія Сковороди.

Команда гуртожитку №2 також підготували пісні у виконанні Вадима Мельника,Ірини Лукашевич, Альони Лисак, українську хореографію, а Карина Вавілова заворожила чудовою поезією абсолютно кожного.

Протягом усього концерту студенти доводили, що на сцені виступають справжні зірки Переяслав-Хмельницького вишу. Кожен номер був неповторним та оригінальним, у кожному — любов до життя, до України, до свого краю і землі, любов до пісні, слова, танцю…

Визначитися журі, представники якого з гуртожитків кращі з кращих,  було важко, адже всі номери заслуговували найвищих балів. Але, все ж таки, за рішенням журі перемогу здобув гуртожиток № 1.

Тож вітаємо переможців і бажаємо їм подальших творчих успіхів!

Ольга Волочай-Науменко,

фахівець соціально-гуманітарного відділу