П'ятниця, 19 травня 2017 09:24

Зі святом дружної сім’ї, дружної родини факультету педагогіки та психології

Written by 
Rate this item
(2 votes)

День народження – особлива подія, сповнена тими барвами, емоціями і переживаннями, що не властиві іншим, навіть найрадіснішим моментам життя. День народження факультету – чудова можливість підсумувати досягнуті успіхи, поглянути з оптимізмом в майбутнє, і, зрештою, влаштувати справжнє свято для всього університету. Це святковий і особливий день, який об’єднує і робить одним цілим, однією великою родиною викладачів, студентів, співробітників університету.

Сімнадцятого травня факультет педагогіки та психології Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди відсвяткував свій 19 День народження. Це факультет, чия історія різноманітна, багата на події та наповнена безліччю емоцій і досягнень.

Розпочалося свято зранку. В холі першого корпусу університету всіх зустрічали студенти факультету педагогіки та психології із ляльками-мотанками, на яких можна було залишити побажання для іменинників.

В рамках програми дня народження стала надзвичайно цікава і цінна для кожного з нас зустріч із випускником факультету педагогіки та психології Василем Маляренком, який зараз перебуває в зоні АТО на посаді капелана. Василь Іванович розповів, що капелан – це військовий священик, обов’язками якого є турбота про бійців, опіка над хворими і пораненими та віддання честі загиблим побратимам.

З глибоким сумом та болем в очах учасник АТО ділився з присутніми спогадами, що пережив разом зі своїми побратимами за час, проведений в зоні АТО, показуючи своїм прикладом, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це. Також розповів про життя на війні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство, про військові будні, відповів на численні запитання від студентів та викладачів та показав відео і фото із зони АТО.

Родзинкою свята став святковий концерт, який підготували студенти факультету. На початку свята свій рідний факультет із днем народження привітала декан факультету Ліана Яценко, яка відзначила високі досягнення колективу в громадському, науковому та культурно-масовому житті та згадала про дружні традиції, яких дотримуються викладачі та студенти факультету педагогіки та психології. До вітальних слів долучилися заступник декана з навчальної роботи Олена Усик, заступник декана з наукової роботи Любов Лохвицька та заступник декана з виховної роботи Зоя Гуріна, які побажали великій родині факультету педагогіки та психології здійснення мрій, натхнення, успіхів, творчої наснаги та подальшого процвітання. Також вони виконали важливу місію – нагородили активних студентів факультету.

До уваги гостей було запропоновано перегляд відеоролику, який проілюстрував культурно-громадське життя, традиції та історію факультету, його наукову базу, практичну підготовку студентів.

Справжній святковий настрій, веселі емоції і позитивний заряд енергії  присутнім подарував святковий концерт. Яскраві вокальні та хореографічні номери подарували Юрій Ткачук, Ірина Лукашевич, Максим Рудич, Дмитро Руденко та хореографічна студія «Вольтаж».

Свято подарувало присутнім безліч усмішок, сміху, радості.

Завершилося святкування грандіозною вечіркою в стилі «Western» в НЦК «Зустріч».

Щиро вітаємо факультет педагогіки та психології з 19-річчям та бажаємо творчої наснаги, цікавих відкриттів та процвітання. 

Нехай кипуча енергія й надалі спонукає до дієвості, сміливих задумів, життєво-важливих проектів і наукових перемог, а досвід стане рушійною силою на шляху інноваційного розвитку!

 Ольга Волочай-Науменко,

фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу

 

Read 1095 times

 

tempus 188x60 pedrpesacom баннер nodots   lWVYpU0C4wg  и т.д. 1