Понеділок, 20 березня 2017 08:52

Нагороджено кращих читачів 2016 року!

(2 votes)

Книги – морська глибина,

хто в них пірне аж до дна,

той хоч і труду мав досить,

дивнії перли виносить

І.Франко

Книга – невід’ємна частина життя кожної людини. Вона відкриває вікно в новий яскравий та незвіданий світ. Це справжня скарбниця мудрості.

Читаючи книги, ми збагачуємо свій словниковий запас, тим самим робимо себе набагато цікавішою людиною, як для самого себе, так і для оточуючих. І хоча зараз ми живемо у світі, де щоб дізнатися будь-яку інформацію, широко використовується Інтернет, та все ж книги не втратили своєї актуальності й донині. І доказом цього є відзначення переможців щорічного конкурсу «Читач року», який проводить бібліотека Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

15 лютого в залі інформаційних ресурсів «Чумацький шлях» університету відбулося нагородження переможців «Читач 2016 року». З найтеплішими вітаннями до гостей звернулася директор бібліотеки Ольга Шкира, яка подякувала читачам за відданість книзі та бібліотеці, адже без читачів нема і бібліотеки.

Цього року у номінації «За вміння використовувати довідково-бібліографічний апарат, за систематичне відвідування бібліотеки та шанобливе ставлення до книг і працівників бібліотеки» переможцями стали:

Тарас Нагайко (докторатн, керівник Центру усної історії);

Володимир Степашко (викладач);

Аліна Дубина (студентка 3 курсу історичного факультету);

Інна Захарчук (студентка 3 курсу філологічного факультету);

Владислав Ляшко (студент 3 курсу історичного факультету);

Ольга Мельник (студентка 3 курсу історичного факультету);

Владислав Олексієнко (студент 1 курсу факультету педагогіки та психології);

Катерина Шрубович (студентка 3 курсу філологічного факультету).

Також у номінації «За багаторічну плідну співпрацю та популяризацію роботи фондів бібліотеки» подяками були нагороджені декан факультету фізичного виховання Віктор Куйбіда та психолог університету Тетяна Кузьменко.

Справжнім подарунком для читачів та гостей свята стало музичне привітання від інструментального ансамблю «Берізки» під керівництвом викладача вишу Тамари Лисенко, які зачарували всіх грою на скрипці та баяні.

Також із 14 по 30 березня в читальній залі «Чумацький шлях» проходять Дні інформування. До уваги користувачів книгозбірні представлено близько 400 друкованих видань з різних галузей знань. Левову частку викладки зайняла наукова література, яка була придбана університетом у видавництвах «Знання», «Академія», «Академвидав», «Наші книги», багато книжок бібліотека отримала у подарунок від наукової бібліотеки Запорізького національного університету, видавництва «Ірбіс-комікс», міжнародного благодійного фонду «Смолоскип», видавництва «Український пріоритет», громадської організації «Старий Дніпро», цивільного корпусу «Азов», Львівської міської ради, студентів та викладачів вишу. Окрім наукової, великий пласт художньої літератури, яку подарували книгозбірні гості під час презентацій своїх книг – Михайло Сидоржевський, Володимир Шовкошитний, Сергій Чирков, Олександр Фадєєв та інші.

Шановні читачі! Нехай книга, незважаючи на високі новітні технології, для Вас завжди залишається хорошим другом, а читання дарує радість і приємні миті, наснагу до пізнання нового і непізнаного.

Ольга Науменко,

фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу