Понеділок, 20 березня 2017 08:50

Студенти позмагалися в інтелектуальній грі «Хто зверху?»

Written by 
Rate this item
(1 Vote)

2 березня  у найулюбленішому місці відпочинку переяславських студентів – НЦК «Зустріч» відбулася інтелектуально-розважальна гра «Хто зверху?», що за мотивами хоч і була суголосною з відомим телешоу, але по рівню емоцій і оригінальності конкурсної програми,однозначно, його перевершила.

    Під бурхливі оплески, суддя Вікторія Степанчук оголосила про початок змагального вечора та запросила на сцену капітанів команд суперників – Владислава Мірановича та Тетяну Васіянову, які вже за дві години разом зі всіма і мали дізнатись сакраментальну відповідь на головне питання вечора – то хто ж таки  зверху?

    Як і прийнято у форматі цієї розважальної гри, суперники спершу обмінялись взаємними колючими «люб’язнощами», а потім запросили на сцену свої команди. Відстоювати честь юнаків того вечора випало: квн-щику Івану Рябчуку, головному редактору студентської газети «С.М.С», заступнику з інформаційного забезпечення голови НСТУ Максиму Левченку та творцеві спільноти «Top People ПХДПУ» Сергієві Колодюку.  Опонували їм не менш відомі та запальні дівчата – голова Студентської ради природничо-технологічного факультету  Ольга Молонова та квн-щиці Ілона Горобей і  Анастасія Курильчук.

Під час першого конкурсу учасникам довелось відгадати хто ж вони, і що за зображення приховане з іншого боку плакату. Дійсно, кумедно було дивитись на спроби  Івана Рябчука та Ольги Молонової  відгадати що насправді вони мультяшні  персонажі – покемон Пікачу та героїня My Little Pony. Конкурс завершився нічиєю.

    В наступному конкурсі на долю учасників (кожна команда викликала на конкурс когось із опонентів) випала місію відгадувати пісні. Та не просто, а за текстом що заздалегідь був дубльований голосом пошукової системи «Google». Задача булла і справді не з легких, а багато відомих хітів того вечора отримали нове несподіване «звучання».

    Продовжили конкурсну програму завдання які знає чи не кожен прихильник телегри – складання слів із літер на животах та спинах конкурсантів, конкурс відгадування пісні у формі гри «Крокодил» тощо.

    В перервах між конкурсами позитивного тону святковому вечору надавали запрошені талановиті гості – співаки  Максим Рудич та Максим Левченко, а також відома в університеті команда КВН «Знайомі обличчя».

    Врешті за кількістю зароблених балів у нелегких конкурсах переконливу перемогу отримала чоловіча стать.

Даний формат заходу прийшовся місцевій публіці до смаку. Незабаром найкращі представники сковородинівського  студенства зберуться знову, аби вкотре перевірити – хто зверху!

    Максим Левченко

Read 1190 times

 

tempus 188x60 pedrpesacom баннер nodots   lWVYpU0C4wg  и т.д. 1