Статті

Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет здійснює атестацію держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою, керуючись «Порядком атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою», що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 301 та внутрішнім «Положенням про атестацію осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою».

Порядок реєстрації осіб для проходження атестації:

Учасник атестації повинен подати заяву, копію квитанції про оплату особисто за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30,  корпус 1, 2-й поверх, загальний відділ.

Заяву також можна подати в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Учасник атестації повинен прибути для проходження атестації у день, час та місце, визначені атестаційною комісією, маючи при собі документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, а також копію квитанції про оплату.

До проходження атестації допускаються особи, присутність яких зафіксована перед початком атестації секретарем атестаційної комісії та які подали заяву щодо проходження атестації і здійснили оплату.

Отримання посвідчення про володіння державною мовою без проходження процедури атестації можливе за умови звернення особи до керівника ВНЗ із заявою про видачу посвідчення та надання копії одного із таких документів із усіма необхідними додатками:

1) документи державного зразка про загальну середню освіту, видані до 2000 року, з оцінкою “5” за вивчення української мови;

2) документи державного зразка про загальну середню освіту, видані після 2000 року, з балом про підсумкову державну атестацію з української мови не менше 10;

3) диплом молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста), бакалавра, магістра (спеціаліста) з відповідним додатком з оцінкою “відмінно” за вивчення української мови;

4) диплом бакалавра, магістра (спеціаліста) за спеціальностями: українська мова та література; українська мова та література і іноземна мова; філологія.

Оригінал одного із зазначених вище документів слід мати при собі.

Вартість послуги складає:

1100 грн. (проходження процедури атестації та отримання посвідчення про володіння державною мовою);

150 грн. (отримання посвідчення про володіння державною мовою без проходження процедури атестації).

Оплату здійснювати за такими реквізитами:

Одержувач  ДВНЗ Переяслав-Хм

ДПУ ім.Григорія Сковороди

Код  04543387  МФО 820172

Р/рахунок  31252279103726

Банк  ГУ ДКСУ  у Київській  обл.

Код платежу 25010100

Призначення платежу: за  атестацію з державної мови

Прізвище,  ім”я,  побатькові особи

Склад атестаційної комісії :

Свириденко Оксана Михайлівна – голова комісії, кандидат філологічних наук, доцент, декан філологічного факультету;

Потапенко Олександр Іванович – член комісії, кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української лінгвістики та методики навчання;

Товкайло Тамара Іванівна – член комісії, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української лінгвістики та методики навчання;

Чубань Тетяна Василівна – член комісії кандидат філологічних наук, доцент кафедри української лінгвістики та методики навчання;

Левченко Тетяна Миколаївна – секретар комісії, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української лінгвістики та методики навчання.

Графік атестаційних сесій осіб щодо вільного володіння державною мовою

у 2017-18 навчальному році

Місяць

Січень

Лютий 2018

Березень 2018

Квітень 2018

Травень 2018

Червень 2018

Число

Атестаційні сесії проводяться також у разі потреби.

Зразки завдань

Підготовка до атестації здійснюється за базовим курсом (5 днів) або за інтенсивним курсом (1 день).

Зразок заяви

Місце проведення атестації держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою:

м.Переяслав-Хмельницький

вул. Сухомлинського, 30, ауд., корпус 1, ауд. 220 (2-й поверх)

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди

Телефони для довідок:

(099) 061 07 99 – Левченко Тетяна Миколаївна (секретар атестаційної комісії);