Оголошується набір на курси перепідготовки з екології

У рамках Міжнародного екологічного проекту TempusIV+Project «EcologicalEducationforBelarus, RussiaandUkraine» – Еco-BRU, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький держаний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», кафедра географії, екології та методики навчання проводить набір слухачів на дистанційні курси підвищення кваліфікації з екології для викладачів навчальних закладів, учителів початкової, середньої та старшої школи та вихователів дошкільних навчальних закладів.

Ставши слухачем дистанційних курсів, Ви зможете вивчати обраний Вами курс за індивідуальним графіком із викладачами кафедри географії, екології та методики навчання.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: ауд. 305, вул. Сухомлинського, 30, м. Переяслав-Хмельницький або за телефонами: +380 (96)217-11-23 (Катерина Володимирівна), +380 (63) 431-86-52  (Олена Володимирівна).