До відома випускників університету

Відповідно до статті 7 Закону України «Про вищу освіту» вищі навчальні заклади самостійно виготовляють та видають документи про вищу освіту. Відтепер, всі питання пов’язані із визначенням технічного опису бланків документів про вищу освіту, їх дизайну, способу та місця виготовлення, визначаються вищими навчальними закладами самостійно.

Постановою Кабінету Міністрів України «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) держаного зразка» (№193 від 31 березня 2015 року) було встановлено граничну вартість виготовлення документів про вищу освіту державного зразка у розмірі двох неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 34 гривні.

Таким чином, з 2015 року університет самостійно забезпечуватиме випускників дипломами про вищу освіту державного зразка і їх вартість становитиме 34 гривні.

Зразки документів про освіту