Атестація здобувачів вищої освіти

Державний вищий навчальний заклад

«Переяслав-Хмельницький державний педагогічний

університет імені Григорія Сковороди»

Н А К А З

11.02.2015р.                                                                                           №17

Про атестацію здобувачів

вищої освіти

Відповідно до листа МОН України від 20.01.2015р. №1/9-19 «Щодо організації атестації здобувачів вищої освіти та організації освітнього процесу» та виконання рішення Вченої ради університету від 11.02.2015р. протокол № 6

Н А К А З У Ю:

1. Ввести в дію Положення про порядок створення та організацію роботи Екзаменаційної комісії у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (далі Положення), починаючи з 2015р.

2. Деканам факультетів (Боголіб Т.М., Гончаренку О.М., Дем'яненку Б.Л., Ігнатенко Н.В., Куйбіді В.В., Свириденко О.М., Яценко Л.В.), завідувачу відділення післядипломної освіти (Білобровко Т.І.) та керівнику навчально-виробничого відділу (Брехунцю А.І.) забезпечити організацію та проведення атестації здобувачів вищої освіти відповідно до Положення, починаючи з 2014/2015 навчального року.

3. Деканам факультетів (Боголіб Т.М., Гончаренку О.М., Дем'яненку Б.Л., Ігнатенко Н.В., Куйбіді В.В., Свириденко О.М., Яценко Л.В.), завідувачу відділення післядипломної освіти (Білобровко Т.І.) забезпечити інформування професорсько-викладацького та студентського складу з Положенням.

4. Керівнику інформаційного відділу (Якубі В.В.) розмістити Положення та цей наказ на сайті університету.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Хомича В.Ф.

Ректор                                                                                            В.П.Коцур