Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Стало відомо, хто віднині очолить органи студентського самоврядування – результати виборів

19  квітня 2018 року у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбулися вибори голови Студентської ради та студентських деканів. У голосуванні взяли участь студенти всіх факультетів. Претендентами на посаду студентського декана були талановиті та активні студенти нашого вишу, які небайдужі до справ молоді університету і мають бажання зробити студентське життя цікавішим.

Вибори проходили шляхом таємного голосування. Явка студентів на вибори була дуже високою, факти порушень не зафіксовані. Згідно протоколів роботи територіально-виборчої комісії, головою Студентської ради університету обрано Івана Рябчука. Також обрано студентських деканів:

Владислава Ніколайчук – факультет фізичного виховання;

Ірина Безпалько – факультет педагогіки та психології;

Яна Проворова – філологічний факультет;

Володимир Сонько – природничо-технологічний факультет;

Дарія Весельська – фінансово-гуманітарний факультет;

Наталія Сіденко – історичний факультет;

Юлія Швед – педагогічний факультет.

За підсумками виборів старостою гуртожитку № 1 було обрано Лізу Димарецьку, а старостою гуртожитку № 2 – Юлію Лобову.

Ольга Науменко