Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» (Теоретична та прикладна психологія) 17-20 квітня 2018 року

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 6.12.2017 №1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» з 17 по 20 квітня 2018 року проводиться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» (Теоретична та прикладна психологія) (далі Олімпіада).

До участі в Олімпіаді запрошуються студенти старших курсів класичних і педагогічних університетів, незалежно від форм власності і підпорядкування (у тому числі громадяни зарубіжних країн),у яких здійснюється підготовка фахівців за
спеціальністю «Психологія».

Анкети переможців І етапу Олімпіади (внутрішньої) – 2 студенти від закладів вищої освіти (ЗВО), вважатимуться заявками на участь в Олімпіаді (Додаток 1), надсилаються до базового ЗВО (надалі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди»)до 1 березня 2018 року на електронну адресу: olimp_psihol_phdpu@ukr.net з позначкою «Олімпіада-2018» у форматі PDF.

Факт отримання Оргкомітетом заявки буде підтверджено електронним листом
на зворотну адресу. У разі неотримання підтвердження просимо додатково
звернутися за (063) 359-04-51 – Світлана Вікторівна Герасіна.

Деталі у Інформаційному повідомленні!