Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > V Міжнародний полікультурний фестиваль-конкурс «Переяславський дивограй» (22-23.03.2018)

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

Національна всеукраїнська музична спілка (НВМС)

Асоціація піаністів-педагогів Європи («ЕРТА» London, Brussel, EU)

Федерація Асоціацій, Центрів та Клубів ЮНЕСКО Республіки Молдова (Кишинів, Республіка Молдова)

Асоціація піаністів-педагогів України (Ukr.«ЕРТА»)

Фонд науки і культури (Стамбул,Туреччина)

Державний університет Республіки Молдова (Кишинів, Республіка Молдова)

Державний педагогічний університет імені Іона Крянге (Кишинів, Республіка Молдова)

Університет Масарика (Брно, Чехія)

Університет Філіппін (Діліман, Філіппіни)

V МІЖНАРОДНИЙ ПОЛІКУЛЬТУРНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ ДИВОГРАЙ»,

який проводиться 22-23.04.2018 року

серед дітей, творчої молоді та дорослих віком від 6 до 60 років.

Мета V Міжнародного фестивалю-конкурсу «Переяславський дивограй»: популяризація вокального та інструментального мистецтва в молодіжному середовищі, естетичне залучення творчої молоді до світових та національних цінностей; виявлення талановитих педагогів і студентів, здатних проводити концертно-виконавську та музично-просвітницьку діяльність на високому професійному рівні.